MEBET Aydın'da Ayakta Alkışlandı

Menemen Belediye Tiyatrosu'nun Aydın Belediye'si 2. Tiyatro Günleri etkinliğinde sahneye koyduğu "Entrikalı Dolap Komedyası" büyük beyeni topladı.

28 Mart 2012 - 19:01

 
                          Aydın Belediyesi Şehir Tiyatrosu Şükran Güngör Sahnesi'nde sahnelenen oyuna Aydın Belediyesi Başkan Yardımcısı Şefika Çoban, Belediye Meclis Üyesi Altan Güney, Aydın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Tahsin Kocaman ve tiyatro severler katıldı.

                     Emre Gümüş'ün yazdığı Metin Güler'in yönetmenliğini yaptığı "Entrikalı Dolap Komedyası" adlı oyun Aydın'lı sanatseverler tarafından yoğun ilgi ile izlendi. Başarılı tiyatrocular oyun sonunda ayakta alkışlandılar.

                    Oyunun sonunda emeği geçenlere Aydın Belediyesi Başkan Yardımcısı Şefika Çoban, Belediye Meclis Üyesi Altan Güney ve Aydın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Tahsin Kocaman tarafından çiçek ve teşekkür sertifikaları takdim edildi.


                    Menemen Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Metin Güler Aydın Belediyesi Başkan Yardımcısı Şefika Çoban’a vazo hediye ederken, kendisine 2. Tiyatro Günlerine sunduğu katkı için plaket takdim edildi.

Bu haber 1651 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriye'nin İdlib kentinde teröristlerin saldırısı
Suriye'nin İdlib kentinde teröristlerin saldırısı
Menemen belediyesinin Toplam Borcu 600 milyondan Fazla !!
Menemen belediyesinin Toplam Borcu 600 milyondan Fazla !!