New Holland'tan Yeni Seri

Firma, 13 bayi ve bin 500 çiftçinin katalımıyla yaptığı toplantıda, TT Serisi 56s serisi, çift çeker seçeneğiyle geliştirilen Tier-3 motor ve yeni traktörlerini tanıttı

03 Nisan 2011 - 14:00

 
                  New Holland, dün gerçekleştirdiği bayi toplantısında yenilenen yerli traktörleri tanıttı. 13 bayi ve bin 500 çiftçinin katılımı ile Torbalı'da yapılan toplantı Metropolis Otel'de gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşan Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, "New Holland, 50 ila 100 HP arasındaki bütün yerli üretim traktörlerini, daha az karbon emisyonu sağlayarak çevreye daha duyarlı olan Tier-3 motorla yeniledi. Yenilenen yüzü ve geliştirilen donanımıyla ilk kez Türk çiftçisinin karşısına çıkan New Holland traktörleri, yüksek performans, güçlü donanım, üst seviyede dayanıklılık ve uygun fiyatlarla çiftçilere sunuyor" dedi. New Holland'ın Torbalı'da tanıttığı ürünler arasında, yenilenen görüntüsüyle TT serisi, 56s serisi, çiftçeker seçeneğiyle geliştirilen T480, TDD ailesine yeniden katılan 75 HP gücündeki TD75D, 88 HP gücündeki TD90D ve 98 HP gücündeki TD100D yer alıyor.

                   Ürünler hakkında bilgi veren Ege Bölge Müdürü Murat Özdemir, turbo intercooler özelliğiyle yeni 8000 serisi motorlarını tanıttı. En çok tercih edilen TT serisinin de yenilendiğini de söyleyen Özdemir, "Özellikle tarla ve taşıma işlerinde pratikliği ve konforlu yapısıyla Türkiye'nin en çok tercih edilen serilerinden New Holland TT Serisi, yeni nesil çevreci Tier-3 motoru, yenilenen etiket tasarımı ve yeni kaportasıyla yüksek performans ve modern bir görüntü sunuyor" dedi.

Bu haber 6276 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suriye'nin İdlib kentinde teröristlerin saldırısı
Suriye'nin İdlib kentinde teröristlerin saldırısı
Menemen belediyesinin Toplam Borcu 600 milyondan Fazla !!
Menemen belediyesinin Toplam Borcu 600 milyondan Fazla !!